Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /data/web/virtuals/43765/virtual/libs/nette/nette/Nette/loader.php on line 30
Úvodní strana | Stamaco
Vy znáte své cíle,
my nejlepší cestu k nim!
stamaco
nová zelená úsporám
slider

Poradenství při stavbě domu

Projekty, materiálové poradenství, komplexni výstavba rodinných domů.

slider

Poradenství při stavbě domu

Projekty, materiálové poradenství, komplexni výstavba rodinných domů.

slider

Poradenství při stavbě domu

Projekty, materiálové poradenství, komplexni výstavba rodinných domů.

slider

Cesta za vaším snem

Projekty, materálové poradenství, komplexni výstavba rodinných domů.

slider

Poradenství při stavbě domu

Projekty, materiálové poradenství, komplexni výstavba rodinných domů.

Nabízíme komplexní řešení ve stavebnictví

Společnosti STAMACO působí na stavebním trhu od roku 2008 se sídlem v Ostravě a pobočkou v Brně. Svou činnost zacílila na zákazníky, kteří hledají individuální přístup, vhodná technická a architektonická řešení s důrazem na ekonomickou efektivitu, aniž by museli slevit z požadavků na kvalitu.

 

Stamaco je specialistou na rekonstrukci a realizaci všech typů střech – plochých, šikmých, zelených, plechových, taškových, foliových, z asfaltových pasů, jednoplášťových i dvouplášťových.

Svou činností pokrýváme poptávku v oblasti jak rodinné výstavby tak i bytové a průmyslové.

Samozřejmostí je poradenství v oblasti výběru vhodného materiálu

 

Napsali o nás naši zákazníci:

,,Stamaco provedlo všechny stavební práce řádně a odborně."
p. Brandeisová, Společenství vlastníků jednotek Podolí 418, Praha 4

,,Se společností Stamaco se nám dobře komunikovalo jak v přípravně fázi stavby, tak během samostné výstavby. S odvedenou prací jsme spokojeni a můžeme Stamaco doporučit jako partnera."
Ing. Kamil Riegl, Průmstav, a.s.


,,Stamaco nám nabídlo slušnou cenu a přesvědčilo svým jednáním, proto jsme se rozhodli pro spolupráci s nimi. S výsledkem jsme spokojeni."
Ing. Petr Kajfosz, HaMPR,a.s.

Aktuality

O společnosti STAMACO

 

Kdo jsme?

STAMACO – stavební materiály a consulting s.r.o. byla založena v roce 2008 a je tvořena týmem dynamických a flexibilních lidí, kteří úročí své dlouholeté zkušenosti z oblasti stavebnictví.

 

Naši lidé

Přistupují k Vám individuálně, naslouchají Vašim přáním, zabývají se podrobně všemi souvislostmi, které se jejich projektu a investičního záměru týkají.

Naši lidé aktivně přichází s nápady a alternativními řešeními, používají ověřené postupy a technologie a sledují i nové a moderní trendy ve stavebnictví, neustále se vzdělávají v oblasti stavebnictví, účastní se veletrhů a různých odborných školení. STAMACO spolupracuje s uznávanými odborníky z řad projektantů, požárních techniků, soudních znalců, odborníků na energii a vytápění, výrobců stavebních materiálů a dalších.

 

 

Naše cíle

Cílem společnosti je navrhnout takové řešení, které přináší vhodné architektonické a technické řešení a přináší zákazníkovi finanční úspory při dodržení nejvyšší kvality.

Jako důkaz kvalitně odvedené práce za námi stojí řada úspěšně realizovaných projektů bytové, občanské i průmyslové výstavby v Moravskoslezském kraji, celé České republice, Slovensku a Pobaltí.

© 2013 - 3IT.cz úspěšný eshop