Vy znáte své cíle,
my nejlepší cestu k nim!
stamaco

Dřevostavba - téma současnosti

Na začátku každého nového projektu rodinného domku je myšlenka nového lepšího bydlení, která slouží jako motivátor v dalších krocích procesu plánování a samotné stavby. Pokud se rozhodnete svou dřevostavbu postavit pomocí jednotlivých dodavatelských prací, nikoliv na klíč od základů až po střechu, vězte, že na sebe přebíráte značné břímě týkající se znalostí z oboru stavebnictví a stavebních materiálů.

Proč právě STAMACO?

“Pro člověka, který není z oboru, může být těžké vyznat se v nových stavebních technologiích a postupech. Právě proto jsme se v naší firmě rozhodli věnovat technickým konzultacím a podpoře zákazníka“, vysvětluje p. Kupka, jednatel firmy Stamaco Engineering s.r.o., která úspěšně působí na stavebním trhu a zaměřuje se na oblast nejenom realizace dřevostaveb a vlastní dodávání materiálu, ale zejména na technická podporu ve fázi přípravy stavby a řešení projektové dokumentace.

S kým STAMACO spolupracuje?

„Velký důraz klademe také na přípravnou fázi samotné stavby – vypracování projektu, kalkulace nákladů, orientace ve stavebně technické dokumentaci, výběr vhodných typů materiálů atd. Ve spolupráci s architekty a projektanty a s využitím moderních informačních systémů modelujeme celou stavbu, pracujeme na návrzích a jejich následném rozvoji. Naši specialisté Vám následně poradí a podrobně vysvětlí, proč jsou v projektové dokumentaci zvoleny právě tyto prvky, jaký materiál je nejvhodnější použít a jaké máte možné alternativy, ať už s důrazem na ekonomické hledisko, tak hledisko užitnosti. Samozřejmostí je pak i pomoc při realizaci a řešení koordinačních prací na samotné stavbě“, pokračuje pan Kupka.

Stavba dřevostavby, ač poměrně rychlá a roky zkušeností prověřená technologie, se může zdát jako jednoduchý nástroj k realizaci snu o bydlení. Faktem ale zůstává, že jen důkladná analýza již v době přípravy stavby, projektu stavby a dobrá a zkušená rozhodnutí nás ochrání před pozdějším zklamáním třeba z nedotažených detailů, na které budeme narážet v každodenním životě.

Co nabízí STAMACO svým zákazníkům?

© 2013 - 3IT.cz úspěšný eshop