Vy znáte své cíle,
my nejlepší cestu k nim!
stamaco
Optimalizace a analýzy projekt. dokumentace

Optimalizace a analýzy projekt. dokumentace

Typový dům nebo raději individuální projekt? Tuto otázku si položte hned na začátku. Ale dejte si chvíli času než si definitivně rozhodnete.

Potřebujete

  • poradit s projektem?
  • koupit stavební materiál?
  • více informací?

Volejte nebo pište na:
+420 733 739 974
info@stamaco.cz

Kontakty a mapa

Typové projekty

Typové projekty mají jistě své výhody a jednou z nich je možnost prohlédnout si svůj dům už v praxi a vidět tak jeho reálnou výslednou podobu. Je zde ale několik úskalí, která byste měli zvážit a pokud možnost probrat s odborníky:

  1. Zohledňuje projekt Vašeho budoucího domu okolní architekturu? Ne? Pak Vás zřejmě čeká realita v podobě stylově vyčnívající objektu, jehož celkový finální efekt bude působit těžkopádně a nepatřičně. Možná, že bude lákat zraky kolemjdoucích, ale těžko si vyslouží jejich pochvalu.

  1. Navštívil projektant nebo architekt s Vámi pozemek, zajímal se o natočení stavby vzhledem ke světovým stranám, řešil s Vámi využití okolí Vašeho domu? Pokud se tak nestalo, hrozí Vám další zklamání. Není nic horšího než projekt, který nerespektuje svažitost pozemku, klidové či naopak rušné hranice vzhledem ke komunikaci nebo využívání ze strany sousedů. Ti o nás opravdu nemusí vědět vše!

  1. Dalším bodem jsou dispozice a návaznosti jednotlivých místností, hlavně pak míchání čisté a špinavé zóny domu. Připadá Vám nelogické přecházet z obývacího pokoje do ložníce nebo koupelny přes špinavé zádveří domu? Divili byste se, kolik investorů odsouhlasí projektantovi takto zpackané dispozice rodinného domu.

Nechte si optimalizovat svůj projekt na míru a hlavně: Buďte nároční, buďte opatrní a ptejte se!

© 2013 - 3IT.cz úspěšný eshop