Vy znáte své cíle,
my nejlepší cestu k nim!
stamaco
Rekonstrukce a zateplení

Rekonstrukce a zateplení

Jste-li rozhodnuti svůj rodinný dům rekonstruovat a zateplit, je třeba zvolit kvalitní materiály a komplexní řešení před na první pohled levnějším a polovičatým řešením. Investujete do své každodenní budoucnosti a kvality bydlení, kterou těmito kroky ovlivníte na dlouhá léta dopředu. Proto je vhodné se poradit se stavebním a technickým odborníkem. Věnování času a investice do představební fáze je jen zlomek později vynaložených nákladů do stavby.

Potřebujete

  • poradit s projektem?
  • koupit stavební materiál?
  • více informací?

Volejte nebo pište na:
+420 733 739 974
info@stamaco.cz

Kontakty a mapa

Komplexní zateplení

Dobrým řešením je zateplit rodinný dům komplexně, jak už bylo výše řečeno, pomocí kvalitních materiálů a technologicky správných skladeb konstrukcí a přitom dbát doporučení norem.

Naši odborníci s Vámi zhodnotí a prodiskutují možnosti Vašeho domu a jeho možné přeměny. Vysvětlí a vyčíslí jednotlivé kroky a jejich dílčí dopad na stavbu jako celek, ať už je to výměna oken, zateplení fasády, zateplení stropu, zateplení podlahy, instalace řízeného větrání.

Vytvoříme návrh doporučených kroků pro co nejefektivnější zhodnocení Vašich investic s cílem zvýšení kvality bydlení a úspory provozu vašeho domu.

Pokud jsou Vaše finanční možnosti takové, že rekonstrukci nechcete provádět najednou, pomůžeme Vám rozdělit Vaši rekonstrukci do jednotlivých etap, tak, aby se na každý dílčí krok dalo pokud možno jednoduše a účelně navázat.

© 2013 - 3IT.cz úspěšný eshop