Vy znáte své cíle,
my nejlepší cestu k nim!
stamaco
Rekonstrukce střech pro průmyslové stavby

Rekonstrukce střech pro průmyslové stavby

Naše firma realizuje rekonstrukce střech průmyslových staveb. V tomto oboru máme bohaté zkušenosti a díky tomu naše práce nebude promarněnou investicí. Správně provedená rekonstrukce pomůže vylepšit tepelně-izolační vlastnosti, hydroizolační vlastnosti a celková technický stav. Kontaktujte nás pokud chcete stanovit a podrobněji probrat stávající stav Vaší střechy a dovědět se více o možnostech rekonstrukce Vaší střechy.

Potřebujete

  • poradit s projektem?
  • koupit stavební materiál?
  • více informací?

Volejte nebo pište na:
+420 733 739 974
info@stamaco.cz

Kontakty a mapa

V současnosti se stále více setkáváme s poptávkami po revitalizaci střech průmyslových celků s plochou střechou.

Tento druh projektu vyžaduje neomezený nebo částečně omezený provoz daného objektu a často velmi krátky čas na realizaci. Jedná se proto o značně náročné akce, ve kterých můžeme našim zákazníkům ukázat, že zvládáme jak přípravu, tak organizaci takového projektu.

U těchto střech bývá základním problémem stávající krytina, která je tvořena oxidovanými pásy bez posypu a tedy bez jakékoliv ochrany proti UV záření. Dále tato krytina neobsahuje modifikované příměsi, které zlepšují technické vlastnosti pásů. Díky tomu mají pásy velmi nízkou životnost 5-10let. Současný stav střechy pak ještě zhoršují povětrnostní a chemické vlivy, díky nimž pásy ještě rychleji degradují a následně přes spoje a plochu začíná do budovy zatékat. Vznik takzvaných puchýřů se v minulosti řešil prosekáváním, plátováním, popř. natavením několika dalších vrstev materiálu. Následek byl špatný spád střechy a tvorba kaluží.

Řešení a především předcházení těchto kritických situací je několik. Od zateplení střechy, použití spádových klínů až po použití lehčené betonové směsi.

Máme zkušeným tým nejenom pokrývačů a klempířů, ale také techniků z různých oborů, kteří s Vámi detailně proberou celou problematiku revitalizace střechy. Nabídnou různá řešení a podrobně vysvětlí vlastnosti materiálů, jejich výhody i nevýhodyy případě použití na dané průmyslové stavbě.

Navrhneme Vám ten správný a zároveň technologicky nejaktuálnější návrh skladby rekonstrukce střechy včetně technologických postupů. V návrhu zohledníme statiku střechy i tepelně izolační vlastnosti. Klademe důraz na životnost celé střechy.

© 2013 - 3IT.cz úspěšný eshop