Vy znáte své cíle,
my nejlepší cestu k nim!
stamaco
Stavba domu svépomoci

Stavba domu svépomoci

Hlavním důvodem, proč jste se rozhodli stavět svépomocí, je finanční úspora za provedenou práci. Jsou tu ale některé práce, které byste tímto způsobem realizovat neměli a raději si pozvat odborníky.

Potřebujete

  • poradit s projektem?
  • koupit stavební materiál?
  • více informací?

Volejte nebo pište na:
+420 733 739 974
info@stamaco.cz

Kontakty a mapa

Více o stavbě svépomocí

Stavíte svépomocí, abyste ušetřili peníze za stavební firmy a řemeslníky? Staveb svépomocí každoročně přibývá. Jen loni stavělo dům svépomocí kolem 5000 stavebníků a meziročně jejich počet roste o 30%. Ne vždy se podaří ušetřené peníze opravdu účelně proinvestovat. Výběr vhodných materiálů je pro laika mnohdy velkým problémem. Je sice pravdou, že mnoho informací můžete najít na komunitních serverech a že moderní materiály jsou jako skládačky, ale přesto rada od člověka, který nezná váš projekt nebo problém, který řešíte, může být nedostatečná nebo dokonce špatná.

Díky spolupráce s námi na Vašem projektu se takové situaci můžete vyhnout.

První krok, při stavbě rodinného domu, je výběr pozemku. Na mnoha realitních serverech si můžete vybrat z tisíců pozemků po celé České republice. Ale i výběr vhodného pozemku může nést rizika zvýšených nákladů v průběhu stavby. My máme velké množství zkušeností a umíme Vám poradit při výběru pozemku. Obraťte se na nás a nebudete se muset obávat skrytých nákladů. My Vaše vybrané pozemky individuálně prostudujeme a doporučíme ten nejvhodnější. Vysvětlíme Vám proč jsme vybrali tento a ne jiný. Hned od první okamžiku spolupráce s naší firmou budete mít jistotu, že své peníze investujete efektivně.

Proč nákupovat u nás

S námi získáte mnoho výhod a v konečném řešení i úsporu času a peněz!

Služby,které poskytujeme jsou:

  • konzultace materiálového řešení - jsme stavební i projekční firma. Umíme Vám doporučit nejlepší možné řešení při výběru materiálů.
  • dejte na naše doporučení - z naší nabídky si jistě vyberete nejvhodnější materiál na Vaši stavbu. Pokud si však nebudete vědět rady s výběrem vhodného materiálu, neváhejte a obraťte se na nás s Vašim problémem a my Vám pomůžeme v výběrem.
  • umíme Vám spočítat materiál - nákup stavebního materiálu je hračka, stačí když nám sdělíte co chcete stavět a my Vám doporučíme a spočítáme nejvhodnější materiál a jeho množství.
  • objednané zboží Vám doručíme kam budete potřebovat a to vše v jednom. S námi už nemusíte řešit kdy Vám který prodejce doveze jaké zboží.
  • garantujeme dodání nepoškozeného materiálu, ve správném množství a na Vámi vybrané místo. S námi se nestane, abyste si museli zboží sami nosit na stavbu půl kilometru, protože dodavatel neuměl dopravit materiál tam, kde ho budete moci hned používat.
  • při nákupu u nás se nemusíte bát, že něco zapomenete. Díky našim zkušenostem Vám umíme poradit, co ve Vaší objednávce chybí a na co byste v dané fázi stavby neměli zapomenout. Vyhnete se nedělním výjezdům do stavebnin.
  • technický dozor - máme v našem týmu zkušené techniky, kteří Vám budou k dispozici pro nestrannou konzultaci nebo provedení technického dozoru, jak celé stavby, tak třeba i její části, např. střechy jako jedné z nejsložitějších a zároveň nejdůležitějších částí Vašeho domu.

Nebojte se k nám přijít s otázkami, které máte a nejasnostmi, u kterých si nejste jisti správností řešení. Jsme připraveni Vám díky našim zkušenostem poradit a najít pro Vás optimální řešení, abyste odcházeli s pocitem správného rozhodnutí, které Vám zajistí pohodlné a funkční bydlení na dlouhá léta dopředu.

Podívejte se i na naše další služby

© 2013 - 3IT.cz úspěšný eshop