Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /data/web/virtuals/43765/virtual/libs/nette/nette/Nette/loader.php on line 30
O nás | Stamaco
Vy znáte své cíle,
my nejlepší cestu k nim!
stamaco

O nás

Společnosti STAMACO působí na stavebním trhu od roku 2008 se sídlem v Ostravě a pobočkou v Brně. Svou činnost zacílila na zákazníky, kteří hledají individuální přístup, vhodná technická a architektonická řešení s důrazem na ekonomickou efektivitu, aniž by museli slevit z požadavků na kvalitu.

Spolupracujeme s odborníky z řad projektantů, požárních techniků, soudních znalců, odborníků na energii a vytápění, výrobců stavebních materiálů a dalšími.

Úspěšně realizujeme projekty bytových a rodinných domů. Dále realizujeme průmyslové výstavby nejen v České republice a na Slovensku, ale i v Pobaltí.

K našim zákazníkům přistupujeme individuálně, nasloucháme jejich přáním, zabýváme se podrobně všemi souvislostmi, které se týkají projektu a investičního záměru.

Naši lidé aktivně přicházejí s nápady a alternativními řešeními. Používají ověřené postupy a technologie. Také pro Vás sledují nové a moderní trendy ve stavebnictví. Neustále se vzdělávají v oblasti stavebnictví, účastní se veletrhů a různých odborných školení.

Sponzoring

ŠŤASTNÝ ÚSMĚV

ŠŤASTNÝ ÚSMĚV

Občanské sdružení ŠŤASTNÝ ÚSMĚV – podporujeme a spolupracujeme s nadačním fondem, který pomáhá dětem s rozštěpem obličeje projít léčbou s úsměvem.

 

FK Darkovičky

FK Darkovičky – máme blízko ke sportu a jsme velcí fandové fotbalu, což dokazujeme partnerstvím a podporou fotbalu a fotbalového klubu v Darkovičkách 

 

HC RT Torax

logo HC RtTorax

HC RT Torax – fandíme také hokeji a záleží nám jeho udržení a rozvoji v našem městě - jsme rádi, že můžeme podporovat hokejový tým HC RT Torax Ostrava.

 

© 2013 - 3IT.cz úspěšný eshop