Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /data/web/virtuals/43765/virtual/libs/nette/nette/Nette/loader.php on line 30
Stamaco
Vy znáte své cíle,
my nejlepší cestu k nim!
stamaco

Šikmá-Sedlová střecha

Naše firma se zabývá stavbou i rekonstrukcemi šikmých střech pro různý typy staveb od malých rodinných domů až po velké bytové domy, nebo domy občanské připravenosti. S naší firmou budete vždy spokojeni a díky zkušenostem našich zaměstnanců si budete užívat kvalitní střechu po dlouhá léta.

Jedná o střechy se sklonem od 10⁰ do 55⁰. Z historického hlediska jsou nejběžněji používaným typem střechy a to v celosvětovém měřítku.

Dle tvaru pak rozeznáváme tyto typy střešní/sedlové konstrukce:

Šikmá střecha se skládá z nosné střešní konstrukce, jednoho nebo více střešních plášťů oddělených vzduchovými vrstvami a doplňkovými konstrukcemi a prvky. Dříve se stavěly střechy jednoplášťové bez větrací mezery pod krytinou. Dnes se ale nejčastěji setkáváme s dvouplášťovou střechou s pojistnou hydroizolační folií a větrací mezerou.

U tohoto typu střechy máme také širokou paletu nabídky materiálů k pokrytí, ať už mluvíme o pálených taškách, betonových taškách, ale i plechu, došcích, lepence, fólii, šindelích z asfaltu atd.

Nová technologie na Vaší střeše, která umí šetřit.

Šikmá střešní konstrukce je ideální pro umístění fotovoltaických systémů. Ty jsou používány pro výrobu elektřiny. Na tento typ střechy také můžeme umístit solární systémy pro ohřívání teplé vody. Roli tady samozřejmě hraje nastavení domu vzhledem k jeho orientaci na světové strany. Díky těmto systémům majitelé šikmé střechy postupem času efektivně sníží energetickou náročnost stavby.

Naši technici Vám podrobně vysvětlí a popíší celou problematiku konstrukcí šikmých střech a rovněž výhody použití nových technologií. Neváhejte a obraťte se na nás.

© 2013 - 3IT.cz úspěšný eshop