Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /data/web/virtuals/43765/virtual/libs/nette/nette/Nette/loader.php on line 30
Stamaco
Vy znáte své cíle,
my nejlepší cestu k nim!
stamaco

Střechy pro průmyslové stavby

Realizujeme střechy pro všechny typy průmyslových objektů – výrobních, provozních i skladových. Kromě realizací nových střech se zaměřujeme na rekonstrukce a revitalizace starých střech.

Dle požadavků investora a s ohledem na vhodnost materiálu pro konstrukci střechy provádíme střechy s nosnou ocelovou, dřevěnou nebo betonovou montovanou konstrukcí. Správná volba nosné konstrukce i střešní krytiny je klíčová pro cenu, rychlost i životnost stavby.

U průmyslových objektů se většinou setkáváme s poptávkou po jednoplášťových plochých střechách. Pro realizaci i rekonstrukci těchto typů střech používáme nejlepší dostupné materiály na trhu.

Za svou prací si stojíme a nabízíme naším zákazníkům garanci nejvyšší kvality.

Čas je v současnosti jeden z nejdůležitějších aspektů, který rozhoduje o úspěchu nebo neúspěchu dané zakázky. Pokud se jedná se o časovou realizaci, kdy je hlavním faktorem rychlost výstavby nebo nutnost zajištění vnitřních prostor proti povětrnostním vlivům. Řešením je střecha z kompletizovaných střešních panelů. Jedním krokem je realizována montáž nosného prvku zahrnující tepelnou izolaci i hydroizolaci.

Tlačí Vás čas a chcete realizovat zakázku co nejrychleji a přitom neslevit z kvality?

Obraťte se na nás! 

© 2013 - 3IT.cz úspěšný eshop