Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /data/web/virtuals/43765/virtual/libs/nette/nette/Nette/loader.php on line 30
Stamaco
Vy znáte své cíle,
my nejlepší cestu k nim!
stamaco

Typy střech

Naše firma realizuje stavby i rekonstrukce různých typů střech jak pro průmyslové stavby, tak i pro stavby občanské, bytové domy, rodinné domy a jiné.

Plochá střecha

O ploché střeše mluvíme v případě, že její sklon není větší než 10⁰. V minulosti byl tento typ střech považován spíše za problematický díky častému zatékání. S použitím dnešních materiálů a vhodně zvolené skladby to ale již neplatí. Střecha s kvalitním materiálem a vhodně zvolenou skladbou má životnost, jako kterákoliv jiná dobře udělaná střecha, několik desetiletí.

Výhody plochých střech


Šikmá střecha

Jedná o střechy se sklonem od 10⁰ do 55⁰. V minulosti byly šikmé střechy s obytným podkrovím často řešeny nedostatečně. Docházelo tak k velkým teplotním únikům, ale i kondenzaci vodní páry a následně výskytu růstu hub. Důvodem byla nevhodně řešená tepelná izolace vzhledem k její tloušťce a poloze. Dnes již ale umíme těmto chybám předejít a výpočty provézt správně a dostatečně.

Výhody šikmých střech

 

Zelená střecha

Při volbě zelené střechy je třeba si uvědomit, že volba správné skladby střechy je velmi důležitá pro její správné fungování. Musí se vzít v úvahu i zatížení skladbou střechy na její nosnou konstrukci. Zelené střechy jsou moderní, nadčasové a při jejich správném návrhu a realizaci vznikají úžasné funkčí konstrukce.

Výhody zelených střech

© 2013 - 3IT.cz úspěšný eshop